ZBIÓRKA OFIAR NA FILM O SŁUDZE BOŻYM KS. ALEKSANDRZE WOŹNYM

W maju 2021 r, reżyser i scenarzysta, Antoni Wojtkowiak podjął się projektu wyprodukowania filmowego życiorysu ks. Aleksandra Woźnego. Film pt.: „Ksiądz Woźny” będzie opowieścią o jego życiu, zrealizowaną językiem nowoczesnym, z godną premierą w kinie i emisją w TV Trwam. Dokument powstanie w długości ok. 60 min. do dowolnego wykorzystania.

Ks. Aleksander Woźny filmuje uroczystość koronacji obrazu Matki Bożej Pocieszenia
w Górce Duchownej – 28 sierpnia 1966 r.

Po wstępnym przeanalizowaniu tematu i udostępnionych materiałach, produkcja została wyceniona na 30 000 zł. Połowa należności została wpłacona przed powstaniem filmu, druga transza ma zostać przekazana po ukończeniu pracy w połowie tego roku.

Na ten moment zbieramy ofiary na drugą ratę czyli 15 000 zł., aby ją zapłacić do lipca br. Dzięki temu mamy gwarancję, że film zostanie pokazany szerszej widowni jeszcze w sierpniu br., kiedy to będziemy wspominali 39 rocznicę śmierci Sługi Bożego.

Ukończenie projektu pozwoli nam wszystkim cieszyć się kolejnym niezwykłym dokumentem na temat świętości życia ks. Woźnego i mamy nadzieję, że będzie to kolejna cegiełka na drodze do jego beatyfikacji.

Ofiary można wpłacać na konto: 18 1090 1362 0000 0001 3288 6851